KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252903
nr 1425 2903
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Stad, Monogramsignerad, -66. Olja på pannå, 48x54, yttermått inklusive ram: 53x59
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:11:39
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg